Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Trrzeszczące głośniki przy trochę wyższych głośnościach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Trrzeszczące głośniki przy trochę wyższych głośnościach

    pstrykacz, a dasz dotknąć :?:

  • #2
    Trrzeszczące głośniki przy trochę wyższych głośnościach

    Mam problem, a może i to taka przypadłość z głośnikami. Pełna seria 4x zwykłe i 4x tweety oryginalne, radio jakiś blaupunkt 4x45W, a więc jak gra radyjko normalnie to jest okej jednak gdy wezmę głośniej, bardziej głośniej lecz jeszcze bez przesady to głośniki zaczynają trzeszczeć przy basie i ogólnie nie czysto grać, czy głośniki w O1, po lifcie były aż tak słabe czy to coś u mnie nie gra ? Zastanawiam się z tego powodu czy może zmienić radio, ten Blaupunkt już trochę jest leciwy.. Może seryjne radio by grało lepiej, sam już nie wiem.

    Komentarz


    • #3
      Fr4n3k, Nic nie zmieniaj.Wygłusz drzwi,załóż dystanse mdf i zobaczysz poprawe 100%.głośniki zawsze możesz wymienić.Ja u siebie wygłuszyłem drzwi + dystanse mdf i zostawiłem ori radio symphony i głośniki.Jedyne to dałem gwizdki z Golfa IV i efekt jest taki że niektórzy nie wierzyli że mam ori sprzęt.Na prawde warto sie poświęcić i wygłuszyć.
      http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
      Pozdrawiam ANIOL

      Komentarz


      • #4
        Kurde tylko kwestia czy warto się samemu w to bawić. W sumie chyba wystarczyłoby chyba tylko przednie drzwi wygłuszyć ale nie wiem czy oddać to jakiejś firmie czy wziąć się samemu, tylko gorzej jak coś się zrypie :P

        Komentarz


        • #5
          Fr4n3k, Jak nie masz lewych rąk,i masz troche oleju w głowie i chęci to dasz rade.A wystarczy tylko przednie drzwi zrobić jak pisałem.Poszukaj na forum było dużo na ten temat pisane to se poczytasz co i jak
          http://picasaweb.google.com/ocp.maloslask1
          Pozdrawiam ANIOL

          Komentarz


          • #6
            Ja też tylko przód wygłuszyłem a różnica była kolosalna.
            W wątku mojego "paździerza" znajdziesz opis jak to robiłem samemu u kolegi w garażu. Zresztą opiów takich zabiegów na forum nie brakuje. :twisted:
            Głośniki zostały seryjne, jedynie tylko gwizdki muszę poprawić, bo wysokie tony są delikatnie mówiąc nie teges :wink:

            Bas zrobił się na tyle pełny i mocny, że w zupełności wystarcza do masażu wnętrzności :diabelski_usmiech
            O2FL: W stajni już tylko O2 FL BKD
            Była O2: Antracytowy Żonkowóz 1,6 FSI
            Była O1: Nastoletnia Oliwka ~140KM/325Nm

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X